Ücretsiz Yoga Seansları – Sarıyer Belediyesi

Adnan Çabuk Yoga Vakfı ve Sarıyer Belediyesi işbirliği ile, İstinye’de bulunan İbrahim Cevahir Spor Salonu’nda haftada iki gün ücretsiz Yoga seansı verilmektedir. Etkinlikler halkımızın yararına ve ücretsizdir. Yoga seanslarımız tüm katılımcılara açıktır.

Sarıyer Belediyesi’nin desteği ile devam ettirdiğimiz Yoga çalışmalarımız sevgili Lizet ve Nurhan hocalarımız eşliğinde yapılmaktadır. Ders günleri, saatleri ve tesisler ile ilgili iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Hepinizi Yoga çalışmalarımıza bekliyoruz.

Pazartesi 17.30 – – Nurdan Usta

Çarşamba 11.00 – Lizet Moreno

Adres: Poligon Mah. İstinye Bayırı Cad. No:17 – İbrahim Cevahir Sosyal Tesisler Binası
İstinye – Sarıyer
Telefon: (0212) 277 36 46

Harita:

Büyütmek İçin Tıklayınız

Sarıyer Belediyesi Ücretsiz Yoga Dersleri

11 yorum var.

 1. Hülya Göksu dedi ki:

  Ben evde yaşayan biri olarak çok monoton bir hayatım vardı, şu an hayatım çok değişti diyebilirim yalnız yoga değil hayatımda sporda var benim yaşam biçimim oldu yoga ve spor. Hiçbir şeyden zevk almıyorken hiçbir şeyden mutlu olmuyorken birden hayatım değişti, yaşama sevincimi yeniden buldum. Şu an hayata daha pozitif bakıyorum. 90 kiloluk bir bayanken birbuçuk sene içinde 70 kiloya düştüm ve herşey birden değişti hayatıma yoga da girdi özgüvenimi yeniden buldum. Belimdeki fıtık boynumdaki fıtık beni hareketsiz biri halibe getirmişti şimdi çok sağlıklı hissediyorum kendimi, hayata daha pozitif ve mutlu bakıyorum etrafıma gülücükler saçıyorum. Eğitmenlerimize gelince onlarda çok sevecen çok sabırlı çok ilgili insanlar. Bizlere sabır gösterdikleri için bizleri yeniden hayata tutundurdukları için kendilerine minnetlerimi veşükranlarımı sunuyorum. Sevgili Sibel hocam ve Murat hocam sizlere çok ama çok teşekkür ediyorum, hep bizimle olun..

  Hülya

 2. Aynur Gemlik dedi ki:

  Herşeyden önce doğru nefes almayı öğrendim. Daha sabırsız ve tahammülsüz biriydim. Yavaş, esnek ve sabırlı olmayı öğrendim. Daha hoşgörülü bakabiliyorum.

  Bedensel katkılarını söylemeye gerek yok. Daha önce spor yapmama rağmen yoga ile daha esnek, diri ve kendimi ruhen ve bedenen daha iyi hissediyorum.

  Sadece derste konsantrasyonumu bozan katılımcılara çok sinirleniyorum. Büyük bir keyifle derslerinize katılıyorum.

  Herşey için çok teşekkürler.

 3. Gülşen Musellim dedi ki:

  Güzgün oturuş, nefes kontrolü, esneme hareketlerini yaptığım zaman kendimi rahat hissediyorum.

 4. Berna Tuna dedi ki:

  Rahatlama, esneklik, enerji artışı, dinginlik.

  Sibel hanım ve Murat bey gayet başarılı eğitmenler. Dikkatli, özenli, ikna edici performansları var.

 5. Serpil Kabil dedi ki:

  – Nefes almayı bilmediğimi öğrendim.
  – Haftada iki kez olmasının daha yararlı olacağı kanaatindeyim.
  – Günlük hayatta bile nefesimi kontrol etmeyi ve daha sakin olabilmeyi öğrenmeye başladım.

 6. Latife koçak dedi ki:

  Yoga desteği aldıktan sonra kendimi daha rahat hissediyorum. Vücudum daha esnek ve dayanıklı hissediyorum. Kendimi daha sağlıklı ve güvenli olduğumu düşünüyorum. Daha güvenli ve mutlu hissediyorum, daha doğru nefes alıyorum.

  Size teşekkür ediyorum.

 7. Filiz Kurşun dedi ki:

  Fiziksel aktivite ile birlikte bedensel/ruhsal yönden daha iyi olduğumu hissediyorum.

  Doğru nefes alıp vermeyi öğrendim.

 8. Neriman Demircioğlu dedi ki:

  Yoga’ya isteyerek katıldım, Yoga’dan sonra kendimi çok rahat ve huzurlu hissediyorum. Vucudum esneklik kazandı, daha önce yapamadığım bazı hareketleri yogadan sonra rahatlıkla yapabiliyorum, daha rahat nefes alabiliyorum, kısacası yoga yapmaktan çok memnun ve mutlu oluyorum. Devam etmesini çok isterim.

 9. Mukaddes Ünal dedi ki:

  25 senedir hergün yürüyüş ve çeşitli sporlar yapıyorum. Sproru çok seviyorum. (yüzme – tenis – jimnastik) yoga ile de vücudumun rahatladığını hissediyorum. Hiçbir hastalığım, aşırı kilom yok. Gayet sağlıklıyım. Size de çok teşekkür ederim. Yoganın devamlı olmasını rica ederim.

 10. Hüseyin Avni Serter dedi ki:

  1- Nefes alma teknikleri öğretisi ile uyku apnesi şikayetlerimde azalma oldu. Uykuda dahi burundan nefes almaya başladım. Giderek daha iyi duruma geleceği inancı elde ettim.

  2- Yaşamımda elde ettiğim düzelme dizlerimin üzerinde oturabilme süremi de uzattığı için, namaz kılma pozisyonunda sorunum azaldı.

  3- Manevi olarak huzuru ve sessizliği içselleştirebildim. Bu kazanımları elde etmemi sağlayan değerli eğitimcilerimize minnet duygularımı saygı ile belirtmek istiyorum.

  Teşekkürler

 11. Berna Tuna dedi ki:

  Yaz tatilinden döndüm büyük bir özlemlemle derslere devam etmek istedim. İstinyede derslerin iptal olduğunu söylediler. Umarım yeniden başlar. Eksikliğinizi öyle çok hissediyorumki. Güzel haberlerinizi yada önerilerinizi bekliyorum.

Konu ile ilgili aklınızda birşeyler varsa lütfen yazınız.