Neval Aras ile Anatomi ve Fizyoloji Eğitimi

Neval ArasNeval Aras, ülke içinde ve dışında önemli birçok isimle yoga eğitmenlik eğitimleri ve beden terapi eğitimleri tamamlamıştır. Özellikle fiziksel ve ardından da bir diğeriyle iç içe geçmiş olan enerjetik anatomi alanında derinleşmek üzere bu alanlardaki eğitim ve çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Türkiye’nin anatomi alanında donanımlı hocaları arasında olup Leslie Kaminoff’la yaptığı eğitimin yanı sıra birçok farklı kursla bu konudaki becerilerini geliştirmiştir. Anatomi alanındaki eğitimlerini, yoga anatomi sınırlarının dışına taşıyan Neval, akademik eğitim sürecine de 2 yılı aşkın bir süredir devam etmekte ve hekimlerle beden tipleri ve patolojiler üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Birikimlerini, vermiş olduğu eğitimlerin içerisine taşıyarak, yoganın yanı sıra pilates eğitmenlerini de anatomi alanında eğitmekte ve desteklemektedir. Antalya’da eğitimlerini yalnızca kendi merkezinde veren Neval, İstanbul’da farklı merkezlerde ve farklı içeriklerde kurslar ve eğitimler açarak, hem eğiticilerin eğitimlerini vermekte, hem de bedenine bilinçli yaklaşmak isteyen öğrencilere beden farkındalığı alanlarında dersler sunmaktadır.

Eğitmen: Neval Aras

Tarih: 30 Nisan 2015 Perşembe

Süre: 10.00 – 16.00

Ücret: 130 TL

Konu ile ilgili aklınızda birşeyler varsa lütfen yazınız.