Yogi Adnan Hoca’dan Baş Sağlığı

SEVGİLİ YOGA VAKFI, YOGA CAMİASI VE ÜLKEMİZİN SEVGİLİ İNSANLARININ ACILARINI PAYLAŞIYORUZ

Bütün insanlığın başı sağolsun. Daha başka neler söylenebilir.

Dünyamız şuanda bu asrın karanlık yüzü ile karşıkarşıya, insan onuru ayaklar altında, bencil, açgözlü, ihtiraslı dünya yöneticileri bu karanlığın müsebbibidir.

Ne olursa olsun yaratandan gelen insanoğlu karanlığın arkasındaki ışığı görmek bilinci ve umudu ile yaşamak mecburiyetindedir. Karanlık güçler ile aydın güçler arasındaki yarışı aydın güçlerin kazanması yaşamın bir kaderidir. Bizler ne olursa olsun düşüncelerimiz, eylemlerimiz dileklerimiz ve dualarımızla evrenin doğanın insanoğlunun ve bütün yaratıkların denge ve harmoni içinde yaşaması için mücadelede katkılarımız ve umudumuzu hiçbir zaman kaybetmeden başardığımız zaman insan olarak yaşamda varlığımıza olan mesuliyetimizi yerine getirmiş oluruz. Bizler insanoğlu olarak ışık varlıkları olduğumuza göre karanlığı yok etme gücüne sahibiz.

İnsan bilincinde küresel bir devrim yapmadan insan olarak varlığımızla ve felakete doğru gitmekte olan dünyanın gidişatında olumlu olarak hiçbirşey değişmeyecektir. Bizler hala ahlaki anlamda hareketlerimizin gerçek bel kemiğinin sorumluluk duygusu olduğunu anlamakta güçlük çekiyoruz. O sorumluluk ki ailemdende ülkemdende şirketimdende başarılarımdanda önce gelen birşeye karşı olan sorumluluktur. Tüm eylemlerimizin silinmemecesine kayıtlı olduğu ve tam anlamıyla yargılanacağı yere karşı olan sorumluluğumuz.

İnsanlığın tekamülü ruhaniliğe ulaşması aşk , sevgi , merhamet ve şefkatle yaşaması dileklerimle .

YOGİ ADNAN HOCA

Konu ile ilgili aklınızda birşeyler varsa lütfen yazınız.